DYPLOMOWANA DIETETYCZKA ANNA BUŁAWICKA

Pani Dietetyk Anna Buławicka ukończyła pomaturalną, Medyczną Szkołę Dietetyczek w Poznaniu oraz trzy lata Żywienia Człowieka na SGGW w Poznaniu. Swoją praktykę zawodową rozpoczęła
w Klinice Pediatrii przy ul. Litewskiej w Warszawie gdzie przez piętnaście lat pracowała na stanowisku naczelnej dietetyczki klinicznej. Następnie przez pięć lat pracowała w Wojewódzkiej Przychodni Diabetologicznej cały czas podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Później współpracowała z prywatną placówką lecznictwa otwartego oraz z Centrum Medycznym Medicover prowadząc kuracje odchudzające dla dzieci i młodzieży. Wyniki tych kuracji były imponujące.

Jako doświadczona dietetyczka brała też udział w realizacji programu prowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia, który polegał na udzielaniu wykładów dla nauczycieli i rodziców młodzieży z Zespołem Downa. Tematem tych wykładów było zdrowe odżywianie.

Jest autorką publikacji  w specjalistycznej prasie medycznej i w krajowej prasie kobiecej, wykładowcą na Uniwersytecie Trzeciego Wieku i w przedszkolach. Posiada ogromną wiedzę medyczną w zakresie: kardiologii, endokrynologii, diabetologii oraz wielu chorób metabolicznych.

 

 

 

 

  • Kontakt

Adresy, telefony, dojazdy do Centrali i gabinetów WSPL

Centrala w Legionowie

WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

 

ul. Zegrzyńska 8

05-119 Legionowo

 

NIP: 536–16–42–544

REGON: 016137181

 

Telefon do Centrali/Rejestracji: 22 381 25 25

 

Położenie Przychodni na mapie Google

Filia w Pokrzywicy

GABINET STOMATOLOGICZNY W POKRZYWNICY

ul. Jana Pawła II 1
06-121 Pokrzywnica

 

Zapisy na wizytę: (+48) 503 533 905

 

Położenie Gabinetu na mapie Google

 
Link do podstrony Gabinetu w Pokrzywicy

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 7:00 – 19:00